محل تبلیغات شما


دیابت چیست؟

دیابت یک بیماری متابولیک در بدن است که به علت نقص در تولید انسولین و یا مقاومت در برابر انسولین ایجاد می‌شود.

انسولین هورمونی است که از سلول‌های بتای جزایر لانگرهانس در پانکراس تولید می‌شود و نقش آن کاهش قند خون است. نقش در تولید و اثر انسولین منجر به افزایش بیش از حد قند در خون و بیماری دیابت می‌شود.


آیا انجام جراحی بینی برای افراد مبتلا به دیابت خطر دارد؟

یکی از مهم‌ترین مسائل در هنگام جراحی از جمله جراحی بینی، میزان قند خون است که باید کنترل شود. در افراد مبتلا به دیابت که میزان قند خونشان زیر ۱۵۰ باشد معمولا با رعایت نکات لازم توسط پزشک و بیمار مشکل خاصی بوجود نخواهد آمد و جراحی بلامانع است.


در بیمارانی که میزان قند خونشان ۲۰۰ به بالا باشد احتمال مواجحه با مشکلات جدی‌تری وجود دارد؛ مشکلاتی همچون عدم التیام  زخم پس از جراحی.


یکی از بزرگترین خطراتی که بیماران مبتلا با قند خون بالای ۲۰۰ را تهدید می‌کند، التیام نیافتن زخم‌ها پس از عمل جراحی است. و احتمال اینکه زخم‌ها در این دسته از افراد به خوبی جوش نخورد بالاست.برای خواندن ادامه مطلب کلیک کنید

جراحی بینی برای بیماران دیابتی ممنوع است؟!

آلرژی و جراحی زیبایی بینی

رژیم غذایی مناسب بعد از جراحی بینی

جراحی ,قند ,دیابت ,خون ,انسولین ,مبتلا ,است که ,میزان قند ,قند خون ,بینی برای ,جراحی بینی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پخش کاغذ و مقوا کشفی کاغذ کاهی کرافت پاکت حرفه ای شو (در زمینه های مختلف) اجاره سوله در جاده مخصوص روح الله مهرجو کارشناس ارتباطات و پژوهشگر حوزه اجتماعی Sharpener وبلاگ تخصصی مهندسی عمران و سازه طلاتل کتابخانه عمومی سلمان فارسی گلبهار سالن زیبایی لارا | آرایش عروس | رنگ مو معرفی سایت تلگرامی خنگولانه که خیلی جذاب است.