محل تبلیغات شما


روش‌های متعددی برای جوانسازی صورت وجود دارد، تزریق ژل یکی از آنهاست. ژل روی فرورفتگی‌ها و گودی‌ها و چروک‌های صورت می‌نشیند و ظاهری جوان‌تر به پوست شما می‌بخشد.


اگر قصد تزریق ژل دارید بهتر است بدانید کدام ژل و چه تزریقی برای شما مناسب است.توجه داشته باشید که اگر تزریق ژل توسط متخصص و پزشک حاذق انجام نشود می‌تواند عوارض جبران ناپذیری برای شما داشته باشد.


ژل‌های تزریقی معمولا از نوع اسید هیالورونیک و کلاژن هستند. پوست در حالت طبیعی دارای اسیدهیالورونیک است که این اسید فضای بین کلاژن و الاستین را در پوست پر می‌کند، آب را در پوست نگه می‌دارد و موجب طراوت و جوانی پوست می‌شود.


با افزایش سن میزان اسیدهالورونیک در پوست کاهش می‌یابد و ما شاهد ایجاد چین و چروک افتادگی پوست و نازک شدن لب‌ها و . می‌شویم.


با تزریق اسیدهیالورونیک می‌توانیم طراوت و شادابی را به پوست برگردانیم و موجب جوان‌تر شدن پوست شویم.


قبل از تزریق ژل از مصرف هر ترکیبی که حاوی آسپرین، ایبوپروفن، داروهای مسکن ضد‌التهابی با دوز بالا خودداری کنید تا احتمال کبودی در محل تزریق کمتر شود.برای خواندن ادامه این مطلب کلیک کنید


جراحی بینی برای بیماران دیابتی ممنوع است؟!

آلرژی و جراحی زیبایی بینی

رژیم غذایی مناسب بعد از جراحی بینی

پوست ,تزریق ,ژل ,بدانید ,جوان‌تر ,تزریقی ,تزریق ژل ,در پوست ,و موجب ,طراوت و ,برای شما

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مدرس خصوصی زبان آلمانی در تهران مرکزیت شهر دانلود سایت موزیک جوان [ یو اپ ] ماس مالی زاسیون اخبار سینما و تلوزیون و معرفی فیلم ها و سریال ها یادداشت های من برندلند پایگاه آموزشی مهندسی عمران